Uncategorizedसमाचारसमाजहेडलार्इन

युवतीमाथि सामूहिक बलात्कार गर्ने दुई जना पक्राउ

काठमाण्डौं

युवतीमाथि सामुहिक बलात्कार गर्ने २ जना युवालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । महानगरीय प्रहरी वृत्त थानकोटको टोलीले चन्द्रागिरि नगरपालिका–१ दहचोकमा १९ वर्षीया एक युवतीमाथि सामूहिक बलात्कार गर्ने मुगु घर भई चन्द्रागिरि बस्ने २८ वर्षीय लोकेन्द्रबहादुर मल्ल र मुगुकै २३ वर्षीय रतनबहादुर शाहीलाई बिहीबार साँझ पहरीले पक्राउ गरेको हो ।

वृत्तका प्रमुख, प्रहरी नायब उपरीक्षक घनश्याम श्रेष्ठले एक महिलामाथि सामूहिक बलात्कार भएको सूचनाका आधारमा प्रहरीको टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको जानकारी दिए । पक्राउ परेका मल्ल र शाही विरुद्ध मुलुकी अपराध संहिता, २०७४ को करणीसम्बन्धी कसुरअन्तर्गत थप अनुसन्धान तथा कारबाही हुने प्रहरी वृत्तले जनाएको छ ।

https://www.youtube.com/watch?v=UCFATusw9PY&t=1056s

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button